TAG Liebster Blog Award #2 + #joga

grudnia 07, 2014

Nie było mnie tu jakiś czas, tydzień może, bo trochę mnie rzeczywistość zasysła. Przyznam się Wam też - cały ten czas, który mogłabym poświęcić na pisanie tutaj, schodzi mi na pisanie na Instagramie, bo to zwyczajnie moja ulubiona platforma i ostatnio biorę udział w wyzwaniach jogowych, które wymagają chwili.

 Tak u mnie ostatnio wyglądają zdjęcia... Nie znalazłam nawet chwili na zrobienie porządnego zdjęcia do aktualizacji!

Także - kto ciekaw, co tam u mnie, zapraszam na Instagram! Zastanawiam się też nad założeniem fanpage'a na facebooku tylko i wyłącznie o jodze, bo niestety osobny blog zająłby mi za dużo czasu. Spodziewajcie się też trochę jogi tutaj :)
Posty są, kolejka się kurczy - weekend znaczy postowanie! Wybaczcie więc, że nie odpowiadałam na komentarze w trakcie tygodnia, ale dopiero teraz się do tego przyłożyłam. Dziękuję za wszystkie miłe słowa! Jeśli ktoś coś napisał, na pewno już ma w komentarzach odpowiedź :)

 W ten sposób wydają się dłuższe ;)

Ze spraw organizacyjnych o zbiorczym tytule "Mam poczucie winy, ale naprawdę nie było okazji" - pamiętam o aktualizacji włosowej, pamiętam! Niestety, trochę się przedłuży, bo zima ma tę jeszcze zaletę, że zanim zrobi się jasno, jest już ciemno i zdjęcia do aktualizacji zwyczajnie nie zdążyłam zrobić - musi być albo rano, albo tuż po myciu, inaczej wyjdzie niemiarodajne, bo z odgnieceniami od warkoczy. Mam za to to:


Tak więc post aktualizacyjny się szykuje, a tymczasem zostałam otagowana, by odpowiedzieć na 11 pytań od KosmetykoFanki (klik). Bardzo dziękuję za tag! I przepraszam za tradycyjne już nieotagowanie nikogo więcej, ale tagowanie ludzi sprawia mi pewien dyskomfort. Natomiast bardzo się cieszę, że o mnie pomyślałaś!

1. Jaki jest Wasz najlepszy kosmetyk do włosów?
Ogólnożyciowo spray Gliss Kur (złoty i różowy), w tej chwili przeżywam miłość do szamponu Evy Natury z czarną rzepą.
2. Kino czy spacer?
W dobrym towarzystwie jedno i drugie jest świetne.
3. Jesień czy wiosna?
Wiosna. Moja ukochana pora roku!
4. Macie swój ulubiony blog?
Mam kilka.
5. Gdzie najczęściej spędzacie wakacje?
W domu! Jestem tym typem wakacjowicza, który cieszy się, jeśli nie musi nigdzie jechać, ale może dlatego, że zazwyczaj jechanie gdzieś znaczy jedynie wyjazd na wieś do babci. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni!
6. Wasz wymarzony prezent pod choinkę...?
Spędzenie Świąt z moim S.
7. Co lubicie robić w wolnym czasie?
Czytać. Pisać. Tumblrować. Instagramować. Blogować. Jogę ćwiczyć, krav magę trenować, z moimi przyjaciółmi być. Seriale pochłaniać! Ciekawe, o czym zapomniałam.
8. Styl sportowy czy elegancki?
Ani taki, ani taki. Jestem człowiekiem, którego styl można określić chaotycznym stwierdzeniem "kwiatki? koronki? czarne? sweter? ooo, i to też mi się podoba!", w skrócie: nieistniejący albo tochcętamtochcę ;)
9. Czy macie jakieś nałogi?
Słodycze...? Aczkolwiek ostatnio udało mi się je powściągnąć i nie jeść. Prawie wcale.
10. Wasze noworoczne postanowienia?
Postanowień na 2015 rok jeszcze nie ułożyłam, oprócz osiągnięcia stania na rękach i szpagatu na boki. Na ten rok spełniłam prawie wszystkie!
11. Jak zaczynasz swój dzień?
Powitaniem Słońca i czterema minutami Tabaty.

A co u Was? Jeśli macie ochotę podzielić się Waszymi odpowiedziami na zadane mi pytania, piszcie śmiało!

Zobacz również

2 komentarze

  1. Widzę ,że jesteś bardzo aktywna na co dzień :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, to prawda i chyba nie mogłabym inaczej, bo bardzo lubię aktywny tryb życia. Co ciekawe, kiedyś by mi to nie przeszło przez klawiaturę :)

      Usuń

To jest strefa pozytywna. Jesteśmy empatyczni i nie tolerujemy hejtu, pamiętaj! #selflove