O blogu

Ten blog powstał oryginalnie w 2014 roku pod nazwą AbeHair. Po kilku latach mojego dojrzewania i po przemyśleniu całego podejścia do blogowania, nazwę ostatecznie zmieniłam na Bells-Black, a blog został sprzężony z innymi moimi projektami: fanpage'em, Instagramem prywatnym i projektowym oraz sklepikiem Etsy, w którym sprzedaję wyszywane obrazki, a już wkrótce także swoją pierwszą książkę.

O blogu

Jeżeli chodzi o główne motywy tematów, to będą się tu pojawiać wpisy na temat tatuaży, pielęgnacji nie tylko włosów, ale i szerzej pojętej, życia w stylu hygge, książek, bullet journalingu, życia w zgodzie z myślą wege, chcę także pisać o psach, akcesoriach do pielęgnacji, charytatywności, a nawet… o gender i programowaniu! Może się też tak zdarzyć, że skomentuję te czy inne bieżące wydarzenia.


Będzie więc zatem różnorodnie, ciekawie (mam nadzieję!), ale spójnie - wszystkie te rzeczy bowiem leżą w kręgu moich zainteresowań i tworzą określony świat. Posty powinny też być dłuższe i bardziej treściwe.

Znajdziesz tutaj posty umieszczone w kilku różnych kategoriach. Jeżeli masz ochotę poczytać tylko jedną z nich, wystarczy, że na nią klikniesz po prawej stronie bloga lub pod tytułem postu.

O autorce

Mam na imię Bells, mieszkam na Śląsku. Jestem feministką, wegetarianką, cyklistką też mi się zdarza. Identyfikuję się jako panseksualna i genderqueer. Piszę książki, jestem introwertyczna, chciałabym zostać modelką alternatywną i odwiedzić Islandię. Tworzę wiele projektów, uczę się języka programowania (Java, SQL), z zamiłowania jestem korektorką i redaktorką. Studiuję filologię angielską.

Chcę tworzyć przestrzeń kreatywną, kolorową, pełną inspiracji. Z mnóstwem self love, bez hejtu. Wykrawać kawałek internetu dla siebie i dla Was, wszystkich tych, którzy chcą uczestniczyć lub obserwować, słuchać tego, co mam do powiedzenia.

Zapraszam do poznawania moich kawałków internetu:

Instagram @thatbuzzcutgal_ - mój osobisty Instagram, gdzie znajdziecie głównie moje selfie i zdjęcia naszych piesków oraz wszystko to, czym akurat będę miała ochotę się podzielić!

Instagram @martwa_natura - Instagram “twórczy”, na który staram się wrzucać kawałki z procesu twórczego - zatem zdjęcia nowych produktów na etsy czy z tworzenia jakichś wpisów na bloga. Zdjęcia na obu instagramach mogą się dublować!

Facebook Martwa Natura - jedyny fanpage, jaki posiadam, który zbiorczo obsługuje wszystkie moje projekty, obecne i przeszłe, dlatego znajdziecie tam nawet moje projekty tatuaży i filmy na YouTube, choć ani jednego, ani drugiego już nie tworzę. Jeśli chcecie być informowani o nowych wpisach na blogu przez Facebooka, to jest właśnie medium do polubienia i obserwowania!

Sklep na etsy Martwa Natura - można w nim kupić gotowe lub robione na zamówienie oprawione w ramkę wyszywane obrazki. Jeśli spodobały Wam się któreś projekty z Martwej Natury na fb, możecie do mnie napisać i je Wam wyszyję! Już niedługo w sklepiku będzie także dostępna moja pierwsza książka, z autorskimi ilustracjami.


MaxModels MissBelleBlack - mam bardzo mieszany stosunek do tego portalu, tym niemniej - jest to jakieś medium, na którym możecie zobaczyć moją ciut inną stronę. Znajdziecie tam zdjęcia, do których pozuję, więc jeśli jesteście ciekawi takiej mojej strony, oczywiście również zapraszam.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy, że do mnie napiszesz albo sprawdzisz w wyszukiwarce, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma na blogu.

Miłego dnia!